Salı, Eylül 27, 2022
HomeFIFA 22FIFA 22 Kaç GB?

FIFA 22 Kaç GB?

FIFA 22 kaç GB sorusu son zamanlarda en çok sorulan sorulardan bir tanesi oldu. FIFA 22’nin trend olmasının nedenlerinden birisi oyunun ücretsiz olma ihtimali dedikoduları ve FIFA 23’ün yakında çıkacak olması olabilir. Eğer siz de FIFA 22 kaç GB diye merak ediyorsanız bu yazımızda aradığınız cevabı bulacaksınız. FIFA 22 indirmeye kararlıysanız ve farklı kariyerler denemek istiyorsanız FIFA 22 kariyer önerileri konumuzda kendinize uygun takımlar bulabilirsiniz.

Tek oyunculu ve çok oyunculu modlarıyla 2021 yılında Electronic Arts tarafından yayımlanan FIFA 22, dünyada en çok oynanan spor oyunlarından birisi oldu. Serinin ününü ve başarısını anlatmaya zaten gerek yok ama FIFA 22 serinin eski oyunlarının üzerine kattığı yenilikler ve gerçeklik unsurları ile yeni rekorları beraberinde getirdi.

FIFA 22 Kaç GB?
FIFA 22 Kaç GB?

FIFA 22 Kaç GB?

FIFA 22 kaç GB diye merak ediyorsanız, sizi daha fazla bekletmeyelim. FIFA 22 yaklaşık olarak 50 GB. Yani FIFA 22 indirmeden önce bilgisayarınızda 50 GB yer açmalısınız. Fakat oyuna gelen güncellemeler ve eklemelerden dolayı ileride problem yaşamamanız adına en azından 55 GB boşluğa sahip olmanızı öneriyoruz. FIFA 22 diğer spor oyunlarının aksine düzenli olarak güncellenen bir oyundur.

Eğer yeterli alana sahipseniz FIFA 22 sistem gereksinimleri konumuzu okuyarak sisteminizin FIFA 22 için yeterli olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

FIFA 22 kaç GB yer kaplıyor?

Yukarıda da belirttiğimiz gibi FIFA 22’yi oynamaya başladığınız taktirde FIFA 22 sisteminizde 50-55 GB arası yer kaplamaktadır. Eğer yeterli alana sahip değilseniz, oyunu indirmeden önce işinize yaramayan dosyaları silmelisiniz.

Silme işlemi yapmadan önce dosyaların ne işe yaradığından emin olmayı unutmayın.

FIFA 22 ücretsiz mi?

Net bir cevabımız olacak, hayır. FIFA 22 ücretsiz değil ama EA Play üyeliğiniz varsa FIFA 22’yi 10 saat deneme sürümünden faydalanarak oynayabilirsiniz. FIFA 23 çıktığında ise FIFA 22’yi süresiz olarak ücretsiz oynama hakkınız olacaktır. GamePass veya EA Play üyeliğiniz olduğu taktirde ücretsiz olarak FIFA 22 oynama haklarından faydalanabilirsiniz.

FIFA 22 Ne Kadar Steam?

FIFA 22’nin normal sürümü Steam’de 419 TL’ye satılmaktadır. Eğer önceki indirimlere bakarsak, doğru zamanı yakalarsanız 170-200 TL aralığında bir miktar ödeyerek oyuna sahip olabilirsiniz. FIFA 22’nin Ultimate sürümü ise şuan 559 TL’ye alıcı aramaktadır.

Author

Date

Category

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Popular Post

Latest News