Salı, Eylül 27, 2022
HomeFIFA 22FIFA 22 En İyi Takımlar Hangileridir?

FIFA 22 En İyi Takımlar Hangileridir?

FIFA 22 en iyi takımlar hangileridir sorusuna cevap arayan oyunculardansanız doğru adrestesiniz. FIFA 22 severler özellikle arkadaşlarıyla oynarken en iyi takımları almaya çalışıyorlar. FIFA 22 en iyi takımlar hangileridir konusunda sizlerle oynamaktan en çok keyif alınan takımları, en iyi kadroları paylaşacağız.

FIFA 22 Electronic Arts tarafından 2021 yılında neredeyse tüm platformlar için yayımlanmıştır. Dünyada en çok oynanan spor oyunlardan birisi olarak hala oynanmaktadır.

FIFA 22 sistem gereksinimleri konumuza da göz atabilirsiniz.

FIFA 22 En İyi Takımlar Hangileridir?
FIFA 22 En İyi Takımlar Hangileridir?

FIFA 22 En İyi Takımlar Hangileridir?

FIFA 22 en iyi takımlar hangileridir sorusuna verilecek en kolay cevap İngiltere Premier Lig takımlarının tamamı demek olacaktır. Yine de bir liste yapmamız gerekiyorsa;

 1. Manchester City FC
 2. Paris Saint-Germain FC
 3. Chelsea FC
 4. Liverpool FC
 5. FC Bayern München
 6. FC Internazionale Milano
 7. Juventus FC
 8. Borussia Dortmund
 9. Ajax
 10. Manchester United FC
 11. Real Madrid CF
 12. Atlético Madrid

Barselona gibi büyük takımları listede görememenizin nedeni son zamanlardaki kadro durumlarının yetersiz olmasıdır. Özellikle PSG ve Chelsea kadrosu karşılıklı mücadele için tavsiyemizdir.

FIFA 22 Takım Önerileri

FIFA 22 en iyi takımlar hangileridir diye merak ediyorsanız FIFA 22 kariyer takım önerileri konumuz da ilginizi çekebilir. FIFA 22 kariyer oynarken oynamak isteyebileceğiniz takımları sizler için derledik.

FIFA 22 En Güçlü Takım Hangisidir?

FIFA 22 en güçlü takım hangisidir diye merak ediyorsanız üzülerek Paris Saint-Germain FC olduğunu söylemeliyiz. Üzülmemizin nedeni normalde çok daha kaliteli kadrolar olmasına rağmen Messi, Neymar, Mbappe üçlüsü varken başka kadroları seçme şansımız olmamasıdır.

FIFA 22 En İyi Takım Kadrosu Hangisidir?

FIFA 22 en iyi kadro için fazla düşünmeye gerek yok. TOTY kadrosunu sizlerle paylaşıyoruz. Eğer bu kadroyu bir araya getirebilirseniz, çok başarılı işler yapabilirsiniz. Donnaruma, Cancelo, Ruben Dias, Marquinhos, Hakimi, De Bruyne, Kante, Jorginho, Mbappe, Messi, Lewandowski.

Author

Date

Category

Previous articleFIFA 22 Kaç GB?
Next articleFIFA 22 Genç Yetenekler

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Popular Post

Latest News