Perşembe, Eylül 29, 2022
HomeEpic GamesEpic Games Ücretsiz Oyunlar 2022 Şubat

Epic Games Ücretsiz Oyunlar 2022 Şubat

Epic Games sadece ücretsiz oyunlar dağıtan bir platform değil. Steam ile girdiği mücadelede kullanıcı kazanmak ve kendisini tercih edenleri mutlu etmek için her hafta ücretsiz oyun hediye eden bir oyun mağaza platformu. Epic Games kullanıcısı olarak hem ucuza oyunlar alabilirsiniz hem de Epic Games ücretsiz oyunlarından faydalanabilirsiniz. Bu yazımızda ücretsiz oyunlara nasıl ulaşacağınızı, hangi oyunun ne zaman hediye edileceğini, gizemli oyunları sizlerle paylaşacağız.

Epic Games Ücretsiz Oyunlar
Epic Games Ücretsiz Oyunlar

Epic Games Ücretsiz Oyunlar

Epic Games ücretsiz oyunlarını haftada bir tane olmak üzere kullanıcılarına hediye ediyor. Yani Epic Games üyesi olursanız özel günler hariç haftada bir tane ücretsiz oyun kazanabilirsiniz. Özel günlerde bedava oyun sayısı ve kalitesi artacaktır.

Aklınıza düşük bütçeli veya kalitesiz oyunların ücretsiz olarak verildiği gelebilir ama durum kesinlikle böyle değil. Oyuncuların çok istediği oyunlar da ücretsiz olarak veriliyor. Epic Games’ten ücretsiz olarak aldığımız çoğu oyunu severek oynuyoruz.

Epic Games Ücretsiz Oyunlar Nasıl Alınır?

Epic Games sayesinde ücretsiz oyunlara sahip olabileceğinizi söylemiştik. Peki Epic Games ücretsiz oyunlar nasıl alınır? Eğer hiçbir ücret ödemeden kaliteli ve oynaması zevkli birçok oyuna süresiz olarak sahip olmak istiyorsanız aşağıdaki adımları sırayla uygulamalısınız.

Epic Games Ücretsiz Oyunlar Nasıl Alınır?
Epic Games Ücretsiz Oyunlar Nasıl Alınır?
 • Epic Games sitesinden Epic Games’e üye olun.
 • Kullandığınız sisteme uygun Epic Games uygulamasını indirin.
 • Epic Games hesabınıza giriş yapın.
 • Mağaza sekmesinde kalın.
 • Sayfayı aşağıya kaydırın ve Ücretsiz Oyunlar sekmesini bulun.
 • Şimdi ücretsiz yazan oyunun profil resmine tıklayın.
 • Yükleye tıklayın.
 • Sipariş verin.

Artık oyun kütüphanenizde. Dilediğiniz zaman indirip, oynayabilirsiniz. Belli tarihler arasında oyunun ücretsiz olması, o oyunu sadece yazan tarihler arasında oynayabileceğinizi göstermez. Oyunun ücretsiz olduğu tarihler arasında oyunu ücretsiz olarak aldığınız sürece her zaman oyunu indirebilir ve oynayabilirsiniz.

Epic Games Bedava Oyun Listesi

Her hafta bir oyunu bedava alabileceğiniz Epic Games bedava oyun listesini güncel olarak sizlerle paylaşacağız. Haftanın oyunları belli olduğunda önümüzdeki hafta hangi oyunların listeye ekleneceği hakkında çıkan dedikoduları da sizlerle paylaşacağız. Örneğin bu hafta çıkan oyunların RPG ağırlıklı olması nedeniyle haftaya gelecek oyunlardan en azından bir tanesinin parti yani çoklu oyunculu bir oyun olması bekleniyor, arkadaşlarınızla oyun oynamak istiyorsanız bu güzel bir haber.

Epic Games Bedava Oyun Listesi
Epic Games Bedava Oyun Listesi

Bedava oyun listesi hafta başına güncellenir. Önce ilk oyunu alırsınız, haftaya diğer oyunu kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Peki, özel günlerde göreceğiniz gizemli oyun nedir?

Epic Games Gizemli Oyun Listesi

Epic Games gizemli oyun listesini özel günlerde görebilirsiniz. Gizemli oyunlar diğer ücretsiz oyunlar gibi hemen belli olmazlar. Oyunlar bir hediye paketi olarak görünürler ve bir sayaca sahiptirler. Sayaç sıfırlandığında gizemli oyun ortaya çıkar. Gizemli oyunları tahmin etmek mümkündür. Epic Games gizemli oyun listesi hakkında ortaya çıkan iddiaları da sizlerle paylaşacağız.

Epic Games Gizemli Oyun Listesi
Epic Games Gizemli Oyun Listesi

Epic Games Gizemli Oyun Hangi Oyundur?

Epic Games mağazasına gizemli ücretsiz oyunlar geldiğinde, öğrendiğimiz tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız. Şuan mağazada bir gizemli oyun bulunmuyor. Fakat yılbaşlarında, okul tatillerinde ve diğer özel günlerde gelecek gizemli oyunlar için hazır olmalısınız. Biz sizler için de hazır olacağız.

Daha önce sizlerle Epic Games yılbaşı özel gizemli oyunu tahminimizi paylaşmıştık. Epic Games 30 Aralık Ücretsiz Oyunu Belli Oldu. Yeni tahminlerimizi de sizlerle paylaşacağız.

Epic Games Daha Fazla Ücretsiz Oyun İndiremezsin Hatası Nasıl Çözülür?

Özellikle çok kaliteli oyunlar ücretsiz olduğunda Epic Games uygulaması bazı sıkıntılar yaşayabiliyor, tabi oyunculara da yaşatıyor. Genellikle yoğunluktan dolayı yaşanan bu sorunları çözmek çok da zor değildir.

 • Kullandığınız wifi’leri kapatın.
 • Mümkünse kablo ile internete bağlanın.
 • Epic Games uygulamasını yeniden başlatın.
 • VPN kullanıyorsanız VPN’i kapatın.

Tüm bunları denemenize rağmen hala ücretsiz oyunu indirirken daha fazla ücretsiz oyun indiremezsin hatası alıyorsanız 24 saat bekledikten sonra tekrar oyunu indirmeyi deneyin ve yine indirme başlamadıysa Epic Games Destek ekibine ulaşabilirsiniz.

”En İyi Xbox Oyun Üreticisi”, ”Yılın Oyun Firması”, ”Yılın En İyi Oyun Stüdyosu”, ”En İyi Stüdyo” gibi ödülleri de kazanmış Epic Games hakkında sizleri bilgilendirmeye çalıştık. Listemizi takip etmenizi ve ücretsiz oyunları kaçırmamanızı öneriyoruz.

Author

Date

Category

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Popular Post

Latest News