Salı, Eylül 27, 2022
HomeGenelEpic Games 30 Aralık Ücretsiz Oyunu Belli Oldu

Epic Games 30 Aralık Ücretsiz Oyunu Belli Oldu

Epic Games oyun satın alabildiğimiz, indirebildiğimiz, oynayabildiğimiz bir platform. En büyük rakibi olan Steam’i duymuşsunuzdur. Epic Games yarışta kalabilmek için her hafta kullanıcılarına bedava oyun veriyor. İlk aklınıza geldiği gibi ufak tefek oyunlar değil, gerçekten kaliteli oyunları hediye ediyorlar. Eğer şimdiye kadar oyunları almadıysanız veya üye değilseniz hemen bir hesap açmanızı öneririz çünkü Epic Games 30 Aralık Ücretsiz Oyunu Belli Oldu.

Epic Games İndirmek İçin: Epic Games

Epic Games Yılbaşı Etkinliği

Epic Games’in her hafta oyun verdiğini söylemiştik. Yeter mi, yetmez. Bedava oyunlar yetmezmiş gibi özel günlerde A+ yada A seviyede oyunlar vermesi de cabası. Herkesin bir sonraki büyük oyunu merak ettiği bu günler çok heyecanlı ama yılbaşı bir başka…

Yılbaşında her ama her gün bir yeni oyun veren Epic Games, bu yeni oyunların arasına efsaneleri sıkıştırmayı unutmuyor. Biz bedava oyunlarımızı almaya devam ederken yeni yıla girmeden önce alacağımız efsane oyunlardan bir tanesine de hazırlanıyoruz.

Epic Games 30 Aralık Ücretsiz Oyunu Belli Oldu

Epic Games içinden sızan bilgilere göre 30 Aralık günü bedava olarak verilecek oyun açıklandı. Duyum dakikalar içerisinde her oyuncunun gündemine oturdu. Sizleri daha fazla oyalamadan oyunumuza, bir zamanların efsanesine, insanlara oyun sevdiren o oyuna geçelim;

Tomb Raider sistem gereksinimleri için Buraya tıklayabilirsiniz.

Epic Games 30 Aralık Ücretsiz Oyunu
Epic Games 30 Aralık Ücretsiz Oyunu – Tomb Raider: Trilogy

30 Aralık günü bedava verilecek oyun Tomb Raider: Trilogy. Tomb Raider, bir zamanların en çok oynanan, en çok sevilen serilerinden bir tanesi. Daha önce oynamadıysanız harika bir fırsat olacaktır. Oyunu bizler gibi defalarca bitirenler için ise tam bir geçmişi anma zamanı.

Bir kere daha bitirmenin ne zararı olabilir ki?

Author

Date

Category

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Popular Post

Latest News