Cuma, Aralık 9, 2022
HomeElden RingElden Ring Ne Zaman Çıkacak? Saat

Elden Ring Ne Zaman Çıkacak? Saat


FromSoftware’ınn yeni Aksiyon Rol Yapma oyunu Elden Ring ne zaman çıkacak, saat kaçta oynanabilir olacak gibi sorular ülkemiz oyun gündeminde en çok sorulan sorular arasına girdi. Uzun zamandır beklenen MMORPG oyun sonunda geldi gibi görünüyor. Eğer siz de Elden Ring ne Zaman çıkacak diye merak ediyorsanız çok doğru yerdesiniz demektir.

Elden Ring zindan temellerine dayanan bir Aksiton – RPG oyunudur. İçerisinde PvP’de barındıran oyuna özetle MMORPG diyebiliriz. Henüz Türkçe dil desteği olmamasına rağmen ülkemizde birçok oyuncu tarafından çıkacağı tarih ve saat merakla bekleniyor. Daha fazla uzatmadan konumuza geçelim. Oyunu oynamayı düşünüyorsanız öncelikle Elden Ring Sistem Gereksinimleri adlı konularımıza bakmalısınız.

Elden Ring Ne Zaman Çıkacak?
Elden Ring Ne Zaman Çıkacak

Elden Ring Ne Zaman Çıkacak?

Elden Ring Steam üzerinden oyuna girecek olan oyuncular için 25 Şubat 2022’de Türkiye saatine göre 14:00 sularında oynanabilir hale gelecek. Erken erişim gibi bir sistem oyunda olmadığı için tüm oyuncular aynı zamanda oyuna girebilir olacaklar. Elden Ring 25 Şubat 2022 tarihinde Türkiye saati ile yine 14:00 civarında herkes için oynanabilir olacaktır.

Sunucularda yaşanacak aksaklıklar ve yoğunluk temelli gecikmeleri de hesaba katarsak sabaha karşı rahatlıkla oyuna girebileceksiniz. Hazırlıklarınızı yapmanızı öneriyoruz.

Elden Ring Sunucular Ne Zaman Açılacak?

Elden Ring sunucuları oyunun erişimi başladığı andan itibaren yaklaşık yarım saat içerisinde aktif olmuştu, yani 14:30. Tam erişim başladığında sunucuların daha da yoğun olacağını düşünürsek 15:00 sularında Elden Ring sunucuları tamamen aktif olacaktır.

Elden Ring Erken Erişim Var Mı?

Erişim sayesinde oyuna daha erken giriş yapabilir, dilediğiniz sunucuyu erkenden seçebilir ve sıra beklemeden oyuna ilk girenlerden olabilirsiniz. Elden Ring oyununda erken erişim bulunmamaktadır. Bu nedenle 25 Şubat tarihine kadar herkes beklemek durumda olacak.

Elden Ring Saat Kaçta Açılıyor?

Elden Ring 25 Şubat cuma günü Türkiye saatiyle 14:00’da açılacak. Yaşanabilecek aksaklıklar ve sunuculara giriş sırası göz önünde bulundurulursa en geç 15:00’da rahatlıkla Elden Ring oynayabilirsiniz.

Elden Ring Neden Açılmadı? Güncelleme

Son gelen resmi bilgilere göre Elden Ring yönetimi sunucuların açılışını erteledi Türkiye saatiyle 14:00 olan açılış saati en azından bir iki saat ertelendi. Yaşanacak yoğunluğa hazırlık yapmaya çalışan oyun yönetimi oyunun en geç sabah aktif olacağını ama planlarının Türkiye saatiyle 16:00’a kadar sunucuları aktif hale gelebileceğini açıkladılar.

Author

Date

Category

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Popular Post

Latest News