Perşembe, Eylül 29, 2022
HomeElden RingElden Ring Kırıldı Mı?

Elden Ring Kırıldı Mı?


2022 yılının merakla beklenen oyunlarından olan Elden Ring kırıldı mı? Elden Ring oynamak isteyen ama maddi gücü imkan vermeyen Souls-like severler bu soruya yanıt arıyorlar. Trendler listesinde zirvede bulunan soruya yanıt arayacağız.

Elden Ring ilk oyunu ile ülkemizde büyük ses getirmişti, dünya genelinde de birçok oyuncuya dokunan serinin ilk oyununun sağladığı başarı ile devam oyunu olan Elden Ring 2022 yılında çıkış yaptı. Oyun oynanmaya başladığı andan itibaren Elden Ring kırıldı mı sorusu sorulmaya başlandı.

Elden Ring Kırıldı Mı?
Elden Ring Kırıldı Mı?

Elden Ring Kırıldı Mı?

İçerisinde çevrimiçi etmenler bulunduran oyunlar genelde çok daha hızlı kırılmıyorlar ama Elden Ring kırıldı mı sorusuna vereceğimiz yanıt ne gariptir ki evet. Henüz kırılma işlemleri için çok çok erken olmasına rağmen oyun yayımlandıktan saatler sonra derhal kırıldı.

Yine de diğer Souls-like oyunları gibi çok uzun sürmeden Elden Ring’in kırılacağını düşünüyorduk. Tüm bunlara rağmen herhangi bir oyunu korsan olarak oynamanızı tavsiye etmiyoruz. Eğer maddi durumunuz elvermiyorsa ücretsiz oyunlar veren markaları (Epic Games Ücretsiz Oyunlar 2022 Şubat) veya daha ucuza oyun oynama imkanı sunan sistemleri (GamePass, EA Play vs) takip edebilirsiniz.

Eğer Elden Ring oynamayı düşünüyorsanız Elden Ring Sistem Gereksinimleri konumuza göz atabilirsiniz.

Elden Ring Ne Zaman Kırılır?

Dark Souls oyunları ile Elden Ring serisini souls-like olmaları ve koruma yöntemleri ile birbirine benzetirsek Elden Ring’in 1-2 ay içerisinde kırılacağını düşünüyorduk. Yakın zamanda oyunu torrent sitelerinde görebiliriz derken oyun yaklaşık bir saat içerisinde kendisini torrent sitelerinde buldu.

Tahmin ettiğimiz gibi oyunun kırılması bir iki ay da sürse, bir iki gün de sürse bunca emek verilen oyunları orijinal oynamanızı öneriyoruz. Korsanlara prim vermeyelim ki Elden Ring serisi gibi oyunların sayısı artsın ve önümüzdeki yıllarda çıkacak oyunları da dört gözle bekleyelim.

Author

Date

Category

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Popular Post

Latest News