Cuma, Aralık 9, 2022
HomeElden RingElden Ring Classes Tier List Türkçe

Elden Ring Classes Tier List Türkçe

FromSoftware tarafından geliştirilen Elden Ring, 2022 yılının en merakla beklenen oyunuydu. Yakın zamanda oynanmaya hazır şekilde yayımlanan oyun hakkında en çok merak edilenlerden birisi de Elden Ring classes tier list Türkçe konusu oldu. Oyunu oynayan Türk oyuncular hangi sınıfı seçmeleri gerektiğini merak ediyorlar. Elden Ring ne zaman çıkacak adlı konumuza veya Elden Ring kaç GB konumuza bakmak isteyebilirsiniz.

Elden Ring benzediği oyunların aksine tüm sınıfların büyü yaptığı bir yetenek ağacıyla çıkış yapacağını açıklamıştı. Gerek oyun hakkında yapılan incelemelerle gerekse FromSoftware’in yayınladığı kısa oynanış videolarıyla bu konuyu açıkça görmüştük. Daha fazla beklemeden Elden Ring classes tier list Türkçe konusuna devam edelim.

Elden Ring Classes Tier List Türkçe
Elden Ring Classes Tier List Türkçe

Elden Ring Classes

Elden Ring oyununda beş farklı karakter sınıfı vardır. Bu sınıflar arasından tek kayıtta yalnızca birini seçip, oynayabilirsiniz. İleride değiştirme şansınız olmadığı için iyice araştırıp sınıfınızı belirlemelisiniz.

  • Samurai: Yakın dövüş ve menzilli dövüşün harika bir karması olarak oynanışa hazır olan, kanamaya neden olan ninja silahı kullanan bir sınıftır.
  • Astrologer: Oyunun başından itibaren güçlü bir asa ile, kolay oynanışa izin veren büyücü sınıfıdır. Souls-Like oyunlarının resmen buglı sınıfıdır. Büyücülerle oyunu bitirmek genelde çok basit olmuştur.
  • Confessor: Özetle klasik Paladin sınıfıdır. Gizlilik ve dövüş yetenekleri ile çevrilmiş olsa da özelinde bir savaşçıdır. Fiziksel hasar azaltmada çok etkilidir.
  • Prisoner: Yeni oyuncular için oynaması en zor olan karakterlerden birisidir. İstatistikleri diğer sınıflara çok azdır fakat geç oyunda souls-like oyunu uzmanlarının elinde değerlenecektir.
  • Vagabond: Elden Ring oyununun en tank karakteridir. Yüksek zırh ve büyü direnci sayesinde hasar alması çok zordur ama bunun yanında hasarı da düşüktür.

Elden Ring oyunundaki tüm sınıfları açıklamaya çalıştık. Şimdi bu beş farklı Elden Ring sınıfını önerilerimize göre sıralayalım.

Elden Ring Classes Tier List Türkçe

Elden Ring oyunundaki karakterlerin tamamını tanıdık. Sınıfları Tier List olacak şekilde listelemek için S, A ve B puanlamasını kullanacağız.

  • S Tier: Astrologer, Samurai
  • A Tier: Vagabond, Confessor
  • B Tier: Prisoner

Kendi fikirlerimize göre ve yeni oyuncuların oynayabileceği şekilde sınıfları listelediğimizde bizim sonuçlarımız yukarıda görüldüğü gibidir. Oyundaki bütün karakterler temelde eşittir, çünkü başlangıçta güçlü olan sınıflar geç oyunda düşerken, başlangıçta güçsüz olan sınıflar geç oyunda çok daha güçlü olurlar.

Elden Ring classes tier list Türkçe adlı konumuzun sonuna geldik. Daha fazla Elden Ring konusu için bizleri takipte kalabilirsiniz.

Author

Date

Category

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Popular Post

Latest News