Cuma, Aralık 9, 2022
HomeBrawl StarsEdgar Brawl Stars

Edgar Brawl Stars

Edgar, severek oynadığımız oyunun nadide karakterlerinden birisi. Kendisini çekingen ve sinirli olarak tanımlıyor. Atkısıyla yumruk atmayı tercih eden Edgar, süperi ile atkısını kendi etrafında sallayarak mücadeleye atılıyor.

Edgar Brawl Stars
Edgar Brawl Stars

Edgar Brawl Stars

Geçen senenin Aralık ayında Brawlidays hediyesi olarak ücretsiz verilen bir kavgacıdır. Edgar’ın canı ve menzili düşüktür. Canı ve menzilinin az olmasına rağmen sürekli hasarı tüm bu eksiklerini kapatacak kadar fazladır. Edgar ultisi ile kendisini iyileştirebilen bir karakterdir. Süperini kullanarak iki hızlı vuruş yapar ve vurduğu kavgacıdan can çeker. Süperi sayesinde engellerin üzerinden hızlıca atlar ve hareket hızı kazanır.

Edgar’ın süperi zamanla şarj olur, diğer şarj özellikleri olmadan dolması tam 30 saniye sürer.

İlginizi Çekebilir: Brawl Stars Tüm Karakterler

Edgar Brawl Stars Yetenekleri

Edgar’ın diğer karakterler gibi iki farklı saldırısı var. Birincisi normal saldırısı ki karakterimizin en önemli parçalarından birisi, diğeri süperi.

Saldırı: Savaş Kulübü

Düşmanlarına atkısıyla hızlı yumruklar vurur. Her isabetli yumruk Edgar’ı iyileştirir. Verdiği hasarın %35i kadar iyileşen Edgar’ın bu çift saldırısının rakibe ulaşması 0.35 saniye sürer.

Süper: Kasa

Engellerin üzerinden atlar ve saldırı hızı kazanır. Eğer önünde bir göl veya girilmesi mümkün olmayan bir yer varsa en yakın mümkün olan yere iner. İndiğinde, hareket hızını 2 saniyeliğine 200 puan arttırır ve en yakın rakibe atlar.

Brawl Stars Edgar Karakter Özellikleri

Edgar karakterinin dış görünüşünü ve yeteneklerini inceledikten sonra karakter özelliklerine bakalım;

Nadirlik: Epik

Sınıf: Suikastçi

Hareket Hızı: Çok hızlı (820)

Seslendirici: Scott William

Gördüğünüz gibi Edgar hem hızlı hem suikastçi, menzilli karakterlerin korkulu rüyası.

Brawl Stars Edgar Seviye Başına İstatistikleri

Bildiğiniz gibi her karakter seviye atladığında istatistiklerini geliştirir. Bakalım Edgar’ın seviye atlaması ne anlama geliyor;

SeviyeCanSaldırı Gücü
12800540
22940567
33080594
43220621
53360648
63500675
73640702
83780729
93920756
104060783
114200810
Brawl Stars Edgar Seviye İstatistikleri
Menzil2 (Kısa)
Dolum0.7 saniye (Hızlı)
Saldırı Başına Vuruş2
Kritik Vuruş %8.37
Gerçekleşme Hızı3500
Saldırı Genişliği2
Brawl Stars Edgar İstatistikleri

Tablolarda Edgar’ın seviye almasının çok önemli olduğunu görüyoruz. Yüksek seviyelere çıktığında kırılgan hedefler için harika bir yanıt olabilir.

Brawl Stars Edgar Ücretsiz Mi?

Evet, Edgar 2020 kışında ücretsiz olarak talep eden tüm oyunculara verildi. Alamayan oyuncuların hala Brawl Kutularında Edgar’ı bulma ihtimalleri var.

Brawl Stars indirmek için Buraya tıklayabilirsiniz.

Edgar Nasıl Oynanmalı?

Edgar bir suikastçi, onu en verimli kullanmak kırılgan hedefleri tek yakalamaktan ibaret. Öncelikle karşınızdaki rakiplerden hangisini daha rahat yenebileceğinizi düşünüp, onu hedef seçmelisiniz. Hedefinize her daim yakın durup, sadece hata yaptığında saldırın. Unutmayın, siz de kırılgansınız.

Hareket hızının yüksek olması ve karakterin mobil olması bize normalde kaçamayacağımız yerlerden kaçma olanağı tanıyor. Saldırıp kaçma yani ”kite” taktiği ile düşmanlarınızla savaşmanız sizin yararınıza olacaktır.

Son önerimiz, engellerden atlaya Edgar, atladığı sırada hedef alınamaz ve durdurulamaz olmuyor. Eğer doğru zamanda bu özelliği kullanırsanız rakibin en önemli yeteneklerini hem bekleme süresine sokarsınız hem de hasar yememiş olursunuz.

Bu yazımızda sizler için Edgar’ı anlattık. Edgar Brawl Stars oyunu için en önemli suikastçilerden olmaya devam edecek. Eğer bu karakterde uzmansanız, bildiklerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Author

Date

Category

Previous articleFortnite Yeni Sezon Öncesi
Next articleIcarus Kaç GB?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Popular Post

Latest News