Cuma, Aralık 9, 2022
HomeDying Light 2Dying Light 2 Stay Human Ne Zaman Çıkacak? Saat

Dying Light 2 Stay Human Ne Zaman Çıkacak? Saat

Dying Light’ın ilk oyununda aradığını bulan RPG severler Dying Light 2 Stay Human‘ın 2022 başlarında çıkacağı haberi ile çok mutlu olmuşlardı. Peki, Dying Light 2 Stay Human ne zaman çıkacak? Bu yazımızda Dying Light 2 Stay Human ne zaman çıkacak ve diğer merak edilen sorulara yanıt arayacağız.

Techland’in ülkemizde sevilerek oynanan oyununun devam oyunu sonunda geliyor. Çok çok kısa bir süre sonra Dying Light severler Dying Light 2 Stay Human’a kavuşacaklar.

Dying Light 2 Stay Human Ne Zaman Çıkacak?
Dying Light 2 Stay Human Ne Zaman Çıkacak?

Dying Light 2 Stay Human Ne Zaman Çıkacak?

Dying Light 2 Stay Human 4 Şubat 2022’de resmi olarak oynanabilir olacak. Oyunun Steam ve Epic Games üzerinden erken erişim olarak da satışa sunulduğunu unutmamak gerekir. Eğer merak ediyorsanız bu yazımızda Steam fiyatını da inceleyeceğiz.

Dying Light 2 sistem gereksinimleri konumuzu okuyup, oyuna uygun sisteminiz olup olmadığını anlayabilirsiniz.

Dying Light 2 Stay Human Steam Fiyatı Ne Kadardır?

Dying Light 2 Stay Human Steam fiyatlandırması;

  • Daying Light 2 Stay Human Erken Erişim: 349.00 TL
  • Daying Light 2 Stay Human Deluxe: 469.00 TL
  • Daying Light 2 Stay Human Ultimate: 599.00 TL

olarak ayarlanmıştır. Eğer erken erişimi almak gibi bir düşünceniz varsa elinizi çabuk tutmanızı öneriyoruz.

Dying Ligjt 2 Stay Human Saat Kaçta Çıkacak?

Dünya genelinde bir yayımlanma durumu olduğu için oyun herhangi bir ülke saatine göre çıkamıyor. Haksızlıkların önüne geçmek amacıyla genelde açıklanmayan çıkış saati ülkemizde gece yarısı veya sabaha karşı oynanabilir olacaktır.

Bazı oyunlar daha önce 10AM PST’te erken erişime açılmışlardı. Eğer Dying Light 2 Stay Human da 10AM PST’e göre oynanabilir olursa, Türkiye saatine göre 21:00 çıkış zamanlı olacaktır, en azından şimdilik duyumlar bu yönde. Saat netleştiğinde konuyu güncellemeye devam edeceğiz.

Dying Light 2 Nerede Geçiyor?

Dying Light’ın ilk oyununun Harran’da geçtiğini biliyoruz. Oyunda ilerledikçe Harran bölgesinden uzaklaşıyorduk. Dying Light 2’de gezgin bir karakterle oynadığımız için ne yazık ki serinin ilk oyununun geçtiği yere epey uzak bir lokasyonda oyuna başlıyoruz.

Dying Light 2 haritası ilk oyuna göre dört kat büyük ve ilk oyuna göre çok daha batıda geçiyor. İlk oyundan 5 yıl sonrayı anlatan serinin devam oyununda Harran’a göre çok daha batıdayız.

Author

Date

Category

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Popular Post

Latest News