Cuma, Aralık 9, 2022
HomeDying Light 2Dying Light 2 Stay Human Kaç GB?

Dying Light 2 Stay Human Kaç GB?

Dying Light, Harran’da geçmesi nedeniyle ülkemizde anlık bir pik yapıp daha sonra çığ gibi büyümüştür. Başlangıçta insanların ”hani Harran” diye baktıkları oyun, biraz oynandığında neredeyse tüm oyuncular tarafından sevilmiştir. İlk oyunun devamı olan Dying Light 2 Stay Human Kaç GB?

Özellikle ülkemizdeki binlerce oyuncu tarafından merakla beklenen devam oyunu hakkında en çok sorulardan birisi oyunu indirmeden önce ne kadar depolama alanına sahip olmamız gerektiğidir. Bu yazımızda Dying Light 2 Stay Human kaç GB sorusuna yanıt vereceğiz.

Dying Light 2 Stay Human Kaç GB?
Dying Light 2 Stay Human Kaç GB?

Dying Light 2 Stay Human Kaç GB?

Dying Light 2 Stay Human oynamak için gerekli depolama alanı, yayımcı firma Techland tarafından 60 GB olarak açıklandı. Fakat oyunun yeni çıkacak bir oyun olduğunu düşünürsek, bir RPG oyun olmasına rağmen güncellemeler ve dengelemeler alacaktır. Bu güncellemelere de yer açmak için 60 GB yerine en azından 65 GB kullanılabilir depolama alanı ayırmanızı tavsiye ederiz.

Dying Light 2 Stay Human Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

Eğer Dying Light 2 Stay Human sistem gereksinimlerini merak ediyorsanız, ilgili konumuzdan bilgi edinebilirsiniz. En azından Dying Light 2 Stay Human minimum sistem gereksinimlerini karşılayabilecek bir sisteme sahipseniz, oyunu oynarken çok eğleneceğinize eminiz.

Umarız dilediğiniz kalitede Dying Light serisini oynayabilirsiniz.

Dying Light 2 Stay Human Bilgisayarım Kaldırır Mı?

Sisteminizin Dying Light 2 Stay Human oyununu açıp açmayacağını merak ediyorsanız, yukarıda linkini paylaştığımız sistem gereksinimleri konusundan gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.

Dying Light 2 Nerede Geçiyor?

Dying Light’ın ilk oyununun Harran’da geçtiğini biliyoruz. Oyunda ilerledikçe Harran bölgesinden uzaklaşıyorduk. Dying Light 2’de gezgin bir karakterle oynadığımız için ne yazık ki serinin ilk oyununun geçtiği yere epey uzak bir lokasyonda oyuna başlıyoruz.

Dying Light 2 haritası ilk oyuna göre dört kat büyük ve ilk oyuna göre çok daha batıda geçiyor. İlk oyundan 5 yıl sonrayı anlatan serinin devam oyununda Harran’a göre çok daha batıdayız.

Author

Date

Category

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Popular Post

Latest News