Cuma, Aralık 9, 2022
HomeDying Light 2Dying Light 2 Nerede Geçiyor?

Dying Light 2 Nerede Geçiyor?

Dying Light 2 nerede geçiyor sorusu oyun hakkında en çok sorulan soruların başında geliyor. İlk oyunun Türkiye topraklarında geçmesiyle Dying Light ismi çok çabuk duyulmuş ve oyun içeriği, haritası gibi özellikleri merak edilmişti. Ülkemizde büyük hayran kitlesi olan Dying Light’ın ilk oyunu hayali bir şehir olan Harran’da geçmişti. Türkçe’ye yakın isimler ve görseller ile kendimizi evimizde hissetmemizi sağlasa da ilk haritada barındırdığı deniz ile oyuncuları güldürmüştü.

Peki serinin devam oyunu olan Dying Light Stay Human nerede geçiyor? Merakınızı aktif tutabilirsiniz çünkü yakın zamanda yayımlanan oyunun haritası hakkında açıklananları sizlerle paylaşacağız. Oyunu indirmeyi düşünenlerdenseniz Dying Light 2 Stay Human Kaç GB konumuza göz atabilirsiniz.

Dying Light 2 Nerede Geçiyor?
Dying Light 2 Nerede Geçiyor?

Dying Light 2 Nerede Geçiyor?

Dying Light 2 nerede geçiyor sorusuna yanıt vermek gerekirse; Dying Light 2 bu defa net bir ülke veya şehirde geçmiyor. Dying Light 2 Stay Human Harran’a göre çok daha batıda geçecek ve ülkemizle pek bağı olmayacak. Görsel objelerin ilk oyuna çok da uzak olmasını beklemiyoruz ama harita boyutu hakkında yapılan açıklamalar ve şehrin gerçek bir şehir olmamasıyla oyuncular Dying Light 2 Stay Human açık dünyasını iyice merak etmeye başladılar.

Dying Light 2 Harita Boyutu

Dying Light 2 Stay Human’ın haritasının ilk oyuna göre daha büyük olacağını tahmin ediyorduk ama şirket içerisinden gelen bilgilere göre harita boyutu ilk haritanın tam dört katı olacak. İlk oyunda iki farklı şehirde oynadığımızı düşünürsek şu konuya değinmek isteriz, ilk haritanın veya ikinci haritanın değil toplam haritanın dört katı kadar büyük bir haritasında açık dünya ögeleriyle vakit geçireceğiz.

Author

Date

Category

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Popular Post

Latest News