Cuma, Aralık 9, 2022
HomeDying Light 2Dying Light 2 Kırıldı Mı?

Dying Light 2 Kırıldı Mı?

2022 yılının merakla beklenen oyunlarından olan Dying Light 2 kırıldı mı? Dying Light 2 Stay Human oynamak isteyen ama maddi gücü imkan vermeyen RPG severler bu soruya yanıt arıyorlar. Trendler listesinde zirvede bulunan soruya yanıt arayacağız.

Dying Light ilk oyunu ile ülkemizde büyük ses getirmişti, dünya genelinde de birçok oyuncuya dokunan serinin ilk oyununun sağladığı başarı ile devam oyunu olan Dying Light 2 Stay Human 2022 yılında çıkış yaptı. Oyun oynanmaya başladığı andan itibaren Dying Light 2 kırıldı mı sorusu sorulmaya başlandı.

Dying Light 2 Kırıldı Mı?
Dying Light 2 Kırıldı Mı?

Dying Light 2 Kırıldı Mı?

İçerisinde çevrimiçi etmenler bulundurmayan oyunlar genelde çok daha hızlı kırılıyorlar. Dying Light 2 kırıldı mı sorusuna vereceğimiz yanıt ne yazık ki hayır. Henüz kırılma işlemleri için çok çok erken.

Yine de diğer RPG oyunları gibi çok uzun sürmeden Dying Light 2 Stay Human’ın kırılacağını düşünüyoruz. Tüm bunlara rağmen herhangi bir oyunu korsan olarak oynamanızı tavsiye etmiyoruz. Eğer maddi durumunuz elvermiyorsa ücretsiz oyunlar veren markaları (Epic Games Ücretsiz Oyunlar 2022 Şubat) veya daha ucuza oyun oynama imkanı sunan sistemleri (GamePass, EA Play vs) takip edebilirsiniz.

Eğer Dying Light 2 Stay Human oynamayı düşünüyorsanız Dying Light 2 Sistem Gereksinimleri konumuza göz atabilirsiniz.

Dying Light 2 Ne Zaman Kırılır?

Far Cry oyunları ile Dying Light serisini RPG olmaları ve koruma yöntemleri ile birbirine benzetirsek Dying Light 2 Stay Human’ın 1-2 ay içerisinde kırılacağını düşünüyoruz. Yakın zamanda oyunu torrent sitelerinde görebiliriz.

Tahmin ettiğimiz gibi oyunun kırılması bir iki ay da sürse, bir iki gün de sürse bunca emek verilen oyunları orijinal oynamanızı öneriyoruz. Korsanlara prim vermeyelim ki Dying Light serisi gibi oyunların sayısı artsın ve önümüzdeki yıllarda çıkacak oyunları da dört gözle bekleyelim.

Author

Date

Category

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Popular Post

Latest News