Cuma, Aralık 9, 2022
HomeDying Light 2Dying Light 2 Kaç Kişilik?

Dying Light 2 Kaç Kişilik?

Dying Light 2 Stay Human açıklanan çıkış tarihi ve saatiyle oynanabilir hale gelmeye çok yakın. Yeni oyunun co:op olarak oynanabilir olacağını bilen oyuncular Dying Light 2 kaç kişiliktir diye merak ediyorlar? Eğer siz de Dying Light 2 kaç kişilik diye merak ediyorsanız bu konumuzda aradığınız cevabı bulacaksınız.

Dying Light ülkemizde geçen ve insanımız tarafından çok sevilen bir oyun olmuştu. Oyunu bitiren neredeyse tüm oyuncular yıllardır devam oyununu bekliyordu ve sonunda beklenen gün geldi Eğer sisteminiz Dying Light 2 Stay Human oynamak için yeterliyse kesinlikle Stay Human’ı denemelisiniz.

Dying Light 2 Kaç Kişilik?
Dying Light 2 Kaç Kişilik?

Dying Light 2 Kaç Kişilik?

Dying Light ilk oyunuyla da ekip olarak oynanabiliyordu. Tek problem oyunun %100 olarak tamamlanamamasıydı. Eğitim bölümlerini ve final seçenekleri sadece tek başınıza oynayabiliyordunuz.

Dying Light 2 Stay Human ile bu problem ortadan kalktı. Stay Human’da toplam dört oyuncu baştan sona oyunu oynayabilirsiniz. Techland’in açıkladığına göre Dying Light 2 Stay Human %100 şekilde ekiple tamamlanabilir.

Dying Light Hikaye Modu Kaç Kişilik?

Dying Light 2 hikaye modu yukarıda da belirttiğimiz gibi dört kişiliktir. Yani üç arkadaşınızla oyunun hikaye modunun tamamını oynayabilirsiniz.

Dying Light 2 Nerede Geçiyor?

Dying Light’ın ilk oyununun Harran’da geçtiğini biliyoruz. Oyunda ilerledikçe Harran bölgesinden uzaklaşıyorduk. Dying Light 2’de gezgin bir karakterle oynadığımız için ne yazık ki serinin ilk oyununun geçtiği yere epey uzak bir lokasyonda oyuna başlıyoruz.

Dying Light 2 haritası ilk oyuna göre dört kat büyük ve ilk oyuna göre çok daha batıda geçiyor. İlk oyundan 5 yıl sonrayı anlatan serinin devam oyununda Harran’a göre çok daha batıdayız.

Author

Date

Category

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Popular Post

Latest News