Salı, Eylül 27, 2022
HomeGenelDiscord Çöktü Mü?

Discord Çöktü Mü?

Yakın zamanın en popüler programlarından olan Discord, özellikle oyun camiası için çok değerli. Arkadaşlarımızla konuşmak, yeni arkadaşlar edinmek, oynadığımız oyunun konfor alanını genişletmek için harita bir program olmasına rağmen yoğunluğa katlanamadığı zamanlar oluyor. Birçok insanın merak ettiği soruya cevap vermeye çalışacağız, Discord çöktü mü?

İndirmek İçin: Discord

Problemin sizde olmadığından eminseniz geriye sadece iki seçenek kalıyor ve bu seçeneklerden birinden kaynaklanan problemler için ne yazık ki elinizden beklemek dışında hiçbir şey gelmez. İlk ihtimal internet sağlayıcınızda problem olması, bu durumda yapabileceğiniz tek şey sağlayıcınızı arayıp destek istemektir. İkinci ihtimal ise genellikle karşılaştığımız sunucu hataları. Discord sunucularından kaynaklanan hatalarda beklemekten başka şansımız yok.

Discord Çöktü Mü?
Discord Çöktü Mü?

Discord Çöktü Mü?

Evet, Discord şuanda kullanılamıyor. Sunuculara bağlanılamıyor, bağlanmaya çalıştığınızda bağlanıyor yazıyorda kalıyor. Olaydan önce Discord cephesinden bir açıklama gelmedi. Resmi kanalları takip ediyoruz.

Discord Ne Zaman Düzelir?

Ekip tarafından bağlantı hatalarından önce bir açıklama yapılmamasından ötürü yaşanan aksaklığın plansız olduğunu düşünüyoruz. Plansız aksaklıklar genelde bir, maksimum iki saat içerisinde çözülecektir.

Problemin farkında olduklarını ve çözmeye çalıştıklarını söyleyen Discord ekibi de işin çok uzayacağını sanmıyor. Resmi kanallardan yapılacak açıklamalara göre sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

İlginizi Çekebilir: Valorant Grup Takviyesi

Bağlanıyor Hatası Çözümü

Sorun sunuculardan veya internet sağlayıcınızdan kaynaklanmıyorsa, problemi çözmek için yapabileceğiniz hamleleri sıraladık;

  • DNS ayarlarınızı ve bağlantınızı kontrol edin.
  • Cihazınızda problem olup olmadığını anlamak için başka bir cihazdan deneyin.
  • Discord dosyalarını kontrol edin.
  • Başka bir sunucuya bağlanmayı deneyin.
  • Programı yönetici olarak çalıştırmayı deneyin.

Problemin sizden kaynaklı olmamasını ve çabuk çözülmesini umuyoruz. Yeni bilgilerle sizlerle olmaya devam edeceğiz.

Author

Date

Category

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Popular Post

Latest News