Salı, Eylül 27, 2022
HomeCS GOCSGO Isınma Bitirme Kodu Hangisidir?

CSGO Isınma Bitirme Kodu Hangisidir?

CSGO ısınma bitirme kodu hangisidir sorusuna yanıt vermeden önce oyuna yakından bakalım; Counter Strike Global Offensive, 2012 yılında Valve tarafından yayımlanmış rekabetçi bir FPS oyunudur. İlk yayımlandığı günden beri dünyada en çok oynanan oyunlardan bir tanesi olan CSGO, birçok ödüle de aday olmuş, bazılarını da kazanmıştır. E-spor kültürünü insanlarla ilk kez tanıştıran oyunlardan birisidir.

Counter Strike Global Offensive oyununda rekabetçi her oyuna girdiğinizde veya özel bir oyun oluşturduğunuzda ısınma turu ile karşılaşacaksınız. Maç başlamadan önce ısınma turuyla alıştırma yapmanıza imkan vardır. Peki, ısınmak istemeyen oyuncular için, CSGO Isınma bitirme kodu hangisidir, nasıl kullanılır.

CSGO Isınma Bitirme Kodu Hangisidir?
CSGO Isınma Bitirme Kodu Hangisidir?

CSGO Isınma Bitirme Kodu Hangisidir?

Eğer beklemeyi, ısınmayı sevmeyen oyunculardansanız CSGO ısınma bitirme kodu hangisidir diye merak ediyor olmalısınız. Counter Strike Global Offensive’de birçok aksiyonun kodu olduğu gibi ısınma bitirmenin de kodu vardır. CSGO ısınma bitirme kodu; ”mp_warmup_end”dir. Isınma bitirme kodunu doğru bir şekilde kullandığınızda ısınma turu bitecektir.

CSGO Isınma Nasıl Bitirilir?

CSGO ısınma turu bitirmek için öncelikle konsol açmayı ve kullanmayı bilmelisiniz. CSGO konsol nasıl açılır konumuzu okuyarak konsol kullanmayı ve açmayı öğrenebilirsiniz.

  • Steam’i açın.
  • Counter Strike Global Offensive’i başlatın.
  • Özel bir oyun başlatın.
  • Isınma turunda konsolu açın ve mp_warmup_end yazın, enterlayın.

Tüm adımları doğru takip ettiyseniz ısınma turu sona erecektir.

CSGO Rekabetçi Modda Isınma Bitirilir Mi?

Hayır, Counter Strike Global Offensive rekabetçi oyunlarında tek başınıza bir karar veremezsiniz. Özel oyunlarda veya kendi sunucunuzda ısınma turunu admin olarak bitirebilirsiniz.

Author

Date

Category

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Popular Post

Latest News