Cuma, Aralık 9, 2022
HomeCS GOCSGO Girdap Operasyonu Ne Zaman Bitiyor?

CSGO Girdap Operasyonu Ne Zaman Bitiyor?

CSGO Girdap Operasyonu ne zaman bitiyor? 22 Kasım 2021 tarihinde Counter Strike Global Offensive için bir güncelleme geldi. Yeni gelen güncellemede Girdap Operasyonu duyuruldu. Girdap Operasyonu sayesinde oyuncular yepyeni görevlerle ve yepyeni oyun modlarıyla tanıştılar. Counter Strike severler yeni görevlerin tadını çıkartırken etkinliğin sonu yavaş yavaş geliyor. Oyuncular CSGO Girdap Operasyonu ne zaman bitiyor diye merak ediyorlar. Görevleri hala bitiremeyenlerin merak ettiği şeyler daha fazla olabiliyor tabii…

CSGO Girdap Operasyonu Ne Zaman Bitiyor?
CSGO Girdap Operasyonu Ne Zaman Bitiyor?

CSGO Girdap Operasyonu Ne Zaman Bitiyor?

CSGO Girdap Operasyonu ne zaman bitiyor sorusuna verilecek net bir cevap yok çünkü Valve tarafından net bir tarih vermedi. Fakat şunu çok iyi biliyoruz, Girdap Operasyonu 16 hafta sürecek bir etkinlik olarak açıklanmıştı. Yani çıktığı günden bugüne kadar geçen süreyi hesaplarsak, CSGO Girdap Operasyonu 20 Şubat – 25 Şubat tarihleri arasında biteceğini tahmin ediyoruz. Operasyon bitene kadar tüm görevleri yapmanızı öneriyoruz, pişman olmayacaksınız. Çok güzel ödüller sizleri bekliyor.

İlginizi Çekebilir: Epic Games Ücretsiz Oyunlar 2022 Şubat

CSGO Girdap Operasyonu Nedir?

CSGO Girdap Operasyonu son zamanda neredeyse her oyunda çıkan klasik kart görevleri gibi bir etkinliktir. Ücret karşılığında aldığınız kart size görevler verir ve bu görevleri tamamladığınız taktirde ödülleri almaya hak kazanırsınız. Görevleri tamamlamak, ödülleri kazanmak için Girdap Operasyonunda ilerlemeniz gerekmektedir.

Girdap Operasyonu görevlerini tek başınıza yada ekibinizle yapabilirsiniz. Haftalık güncellenen görevler, silah koleksiyonları, haritalar… Yani bir FPS oyununda görmeyi isteyeceğiniz her şey hafta hafta karşınızda olacak. Tüm bunlara sahip olmak için yapmanız gereken tek şey Girdap Operasyonuna katılmak.

CSGO Girdap Operasyonu Bittikten Sonra Görev Ödüllerini Alabilir Miyim?

Counter Strike Girdap operasyonu bittikten sonra görevleri yapmaya devam edebilirsiniz ama görevleri başarıyla tamamlasanız bile ödülleri alamazsınız. Yani Girdap Operasyonu bittikten sonra görevleri yapmanızın size bir faydası olmayacak.

CSGO Girdap Operasyonu Atölye

CSGO Girdap Operasyonu Atölye
CSGO Girdap Operasyonu Atölye

Girdap Operasyonu ödülleri ve bilete Steam atölyesinde kullanılabilir durumda. Bileti ve ödülleri atölyede satabilirsiniz. Hatta bazı oyuncular kur hareketlerine göre aldıkları bileti kar ile sattıklarını iddia ediyorlar ama Steam kur hareketlerinden anlık etkilenen bir platform değil. Önerimiz sadece kazandığınız hediyeleri atölyede satmaya çalışmanız yönünde olacaktır.

Counter Strike Global Offensive

The Game Award for Best ESports Game ödülünü de kazanmış bir oyun olan CSGO, hem e-spor camiasında hem de online oyun camiasında uzun yıllardır büyük bir başarıyla yoluna devam etmektedir.

CS:GO, Valve tarafından ilk olarak 2012de yayımlanmıştı. Serinin ilk oyunlarının gölgesinde kalacağı tahmin edilen yeni FPS deneyimi, herkesi şaşırttı ve tüm dünyada büyük hayran kitlesine ulaştı. Özellikle ülkemizde çok sevilen oyunun temel amacı takibinizin görevini yapmasını engellemek. Silah çeşitliliği ve kozmetik detaylarla beraber güncelliğini koruyan Counter Strike Global Offensive yakın zamanda bazı modlarını ücretsiz hale getirmişti.

Author

Date

Category

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Popular Post

Latest News