Salı, Eylül 27, 2022
HomeCS GOCS GO Konsol Açılmıyor Hatası Nasıl Çözülür?

CS GO Konsol Açılmıyor Hatası Nasıl Çözülür?

CS GO Konsol açılmıyor hatası nasıl çözülür soru her zaman gündemde olan bir sorudur. Oyuncular Counter Strike Global Offensive oyundan kopamadıkça bu soru sorulmaya da devam edecektir. Neredeyse her oyuncunun karşılaştığı bir problemdir ve bir kez çözümü öğrenildiğinde kolaylıkla unutulmaz. Bu konumuzda CS GO konsol açılmıyor hatası nasıl çözülür anlatmaya çalışacağız.

İlginizi Çekebilir: CSGO Girdap Operasyonu Ne Zaman Bitiyor?

CS:GO, Valve tarafından 2012 yılında yayımlanmış, çok oyunculu, rekabete dayalı bir FPS oyunudur. Oyundaki amaç çok basittir, farklı haritalarda düşmanı öldürmek ve oyunu kazanmak. Eğer başarılı olursanız rekabetçi ortamda lig atlayabilirsiniz. Rekabete dayalı oynamayı sevmeyenler için Ölüm Karşılaşması ve özel oyunlar gibi birçok mod da Counter Strike Global Offensive oyununda mevcuttur.

CS:GO daha önce The Game Award for Best ESports Game ödülünü de kazanmıştır.

CS GO Konsol Açılmıyor Hatası Nasıl Çözülür?
CS GO Konsol Açılmıyor Hatası Nasıl Çözülür?

CS GO Konsol Açılmıyor Hatası Nasıl Çözülür?

CS GO konsol açılmıyor hatası çözümü Steam üzerinden kolaylıkla çözülebilir. Eğer konsol açılmıyor diyen oyunculardansanız aşağıdaki yöntemleri adım adım uyguladığınız taktirde konsol açılacaktır.

  • Steam hesabınıza giriş yapın.
  • Steam‘i başlatın ve Counter Strike Global Offensive‘i açın.
  • Oyunun ana menüsünden ayarlar sekmesine girin (Dişli)
  • Oyun sekmesine tıklayın.
  • Oyun bölümünde ”Geliştirici Konsolunu Ekinleştir” seçeneğinin yanındaki kutucuğu işaretleyin.

Eğer tüm adımları sırasıyla ve doğru yaptıysanız konsol açılacaktır. Konsol açma kısa yolunu kullandığınızda konsolun açıldığını göreceksiniz.

CS GO Konsol Nasıl Açılır?

Counter Strike Global Offensive oyununda konsol açma kısa yolu -eğer ayarları değiştirmediyseniz- é” işaretlerini yaptığınız tuştadır. Eğer tuşu bulamadıysanız klavyenizin üstündeki rakamların en solunda yani 1’in solundaki tuştur.

CS GO Konsol Ne İşe Yarar?

Konsol oyun içerisinde ayarlara girmeden birçok ayarı değiştirebileceğiniz bir geliştiricidir. Hassasiyet, aydınlık, ekran ayarları, FPS, ses gibi neredeyse tüm özellikleri kodlarını bildiğiniz sürece değiştirebilirsiniz.

CS GO hile yazma yeri nasıl açılır?

CS GO oyununda hile kullanmak isteyen oyuncular bu soruya yanıt arayabilirler. Hile yazma yeri yine geliştirici konsoldur. Yani artık nasıl açılacağını biliyorsunuz. Hile kullandığınız taktirde ban yiyeceğinizi unutmayın, hiçbir oyunda hile kullanmanızı önermiyoruz.

Author

Date

Category

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Popular Post

Latest News