Cuma, Aralık 9, 2022
HomeClash RoyaleClash Royale Bedava Efsanevi Kartlar Kitabı

Clash Royale Bedava Efsanevi Kartlar Kitabı

Ücretsiz bir Supercell eseri olan Clash Royale, strateji alanında en iyi mobil oyunlar arasında sayılıyor. Oyuncuların ilgiyle takip ettiği oyun da oyuncularını unutmuyor ve gerek yılbaşı kutlamaları için gerek yeni yıl için sayısız etkinlik yapıyor. Clash Royale oyunundaki en önemli ögelerden olan Kart Kitaplarını sizlerle beraber inceleyeceğiz.

Clash Royale Bedava Efsanevi Kartlar Kitabı

Clash Royale Kart Kitapları

Clash Royale’deki büyülü eşyalardan olan kart kitapları temel olarak belli bir seviyedeki kartı bir üst seviyeye çıkartmak için gereken kartları temin etmemize yarar. 11 ile 12 arasındaki, 12 ile 13 arasındaki seviye atlamak için gereken tüm kartları tek seferde verebildiklerinden Joker Kartlardan daha değerlidirler. Aynı Joker kartları özellikleri gibi dört farklı nadirlikte kitaplar içerirler.

  • Nadir
  • Çok Nadir
  • Epik
  • Efsanevi

Kart kitapları Joker kartlarına ek olarak beşinci bir kitap türü daha içerir, Kitap kitabı. Kart kitaplarını mağazadan satın alabilirsiniz. Eğer Pass Royale biletiniz varsa oradan da edinebilirsiniz.

Clash Royale Bedava Efsanevi Kartlar Kitabı

Evet, başlığımızda bedava olduğunu söylemiştik ve arkasındayız. Clash Royale resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşımla dakikalar önce bedava efsanevi kart kitabı verdiklerini severlerine tekrar hatırlattı. Tek şartla, Pass Royale.

Eğer Royale biletine sahipseniz kesinlikle Bedava Efsanevi Kartlar Kitabını almalısınız. Kartlarınıza seviye atlatmak için bu kadar önemli olan bu büyülü ögeyi kaçırmayın.

İlginizi Çekebilir: Clash Royale En İyi Deste Nasıl Yapılır?

Author

Date

Category

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Popular Post

Latest News