Salı, Eylül 27, 2022
HomeBrawl StarsBrawltality Brawl Stars

Brawltality Brawl Stars

Brawl Stars ekibi resmi sosyal medya hesaplarından bir paylaşım yaptı. Oyunculardan ”Brawltality” hakkında yorum yapmalarını, önerilerde bulunmalarını istediler. Peki Brawltality nedir? Brawltality Brawl Stars için ne ifade ediyor?

İlginizi Çekebilir: Brawl Stars Oyuncu Sayısı 2022

Brawltality Brawl Stars
Brawltality Brawl Stars

Table of Contents

Brawltality Brawl Stars

Daha ilk bakışta aklımıza ”Fatality” kelimesi geliyor. Özellikle Mortal Kombat oyunlarından aklımıza kazınan bu kelimeyi de inceleyelim. Fatality, rakibini acımasızca katletmek olarak özetlenebilir. Rakibinizi yendikten sonra işini bitirmek için yapılan acımazsız, insafsız saldırılardır.

Brawl Stars resmi hesabının paylaşımına gelen oyuncu yorumları ne kadar yaratıcı olduğumuzu kanıtladı.

  • Bir oyuncu rakipleri itip çekebildiğimiz yeteneklerle kendi takımımızdaki arkadaşlarımızı da itip, çekebilmeyi hayal ettiğini söylemiş.
  • Yine bir başka oyuncu cadı bir brawler hayalinden bahsetmiş.

Brawtality hakkında yapılan yorumlar bir gün gerçekleşecek mi, oyuna Brawltality özelliği gelecek mi, yeni bir etkinlik mi geliyor gibi sorulara cevap arıyoruz ama bu paylaşımın sadece oyuncularla arayı sıcak tutmak için yapıldığını düşünüyoruz.

Yine de umudunuzu kaybetmeyin, bir gün Spike ile rakibinize Brawltality yapabilirsiniz. Hatta Brawl Stars resmi hesaplarının birinin altında Spike’nın gücünün neredeyse Brawltalily denebilecek kıvamda olduğunu yazılmış. Hem Brawltality hem de Spike hakkındaki görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Author

Date

Category

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Popular Post

Latest News