Cuma, Aralık 9, 2022
HomeBrawl StarsBrawl Stars PC İndir

Brawl Stars PC İndir

Hepimizin severek oynadığı Brawl Stars oyununu telefonda oynamaktan sıkıldıysanız Brawl Stars PC İndir konumuzu okuyup, yönergeleri takip edebilirsiniz. Bu sayede uzun saatlerinizi telefon başında değil bilgisayarınızda geçirebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Brawl Stars Giriş Yapılamadı Hatası Çözümü

Emülatör Kullanmak

Emülatör herhangi bir bilgisayar ortamında başka bir bilgisayar ortamını donanımsal veya yazılımsal olarak taklit eden, öykünme işini yapan yazılımdır. Terimlerden kaçınarak en sade şekilde anlatmak gerekirse emülatör bilgisayarınızı telefon gibi kullanmanıza yarar. İnternette kolaylıkla erişebileceğiniz çok sayıda emülatör var. Bizim denediğimiz ve memnun kaldığımız emülatörü sizler için yazının kalanında önereceğiz. Şimdi kullanımına ve Brawl Stars için gerekli adımlara bakalım.

Brawl Stars PC İndir

Öncelikle emülatör kullanmanız gerektiğini söyledik, peki hangi emülatörü kullanmalısınız? Biz BlueStacks programını öneriyoruz. Kurulması, kullanımı en kolay olan aynı zamanda en güvenilir olan emülatörlerden birisidir.

  • Emülatörü indirin.
  • Kurulumunu yaptıktan sonra isterseniz kendi Google hesabınıza isterseniz yeni bir Google hesabı açıp ona giriş yapın.
  • Aynı telefonda yaptığınız gibi emülatör içinden Brawl Stars oyununu Play Store’da bulup indiriyoruz.
  • Oyunu kurduktan sonra dilediğiniz gibi oynayabilirsiniz.
  • Daha konforlu bir oyun deneyimi için Emülatör ayarlarını sizler için anlatacağız.

Her zaman yaptığımız uyarılardan yine yapalım, ne kadar güvenilir olduğunu söylesek de kendi hesabınıza girmenizi önermiyoruz. Yeni bir hesap açıp hem eski günleri hatırlamanızı hem de daha güvenli vakit geçirmenizi tavsiye ederiz.

Brawl Stars PC İndir
Brawl Stars PC İndir

Emülatör Kullanmak Ban Sebebi Mi?

Normal şartlar altında Brawl Stars’ta üçüncü parti yazılım kullanmak yasak. Yani oyunun dosyalarına erişen, dosyalarda değişiklik yapan ve şirkete bağlı olmayan her program ban sebebidir.

Peki Emülatör üçüncü parti yazılım olarak geçer mi, ban yer miyiz? Emülatörler dosyalarda değişiklik yapmaz. Sadece bilgisayarınızı telefonmuş gibi kullanmanıza yarar. Teorik olarak Windows 10’da bulunan tablet modundan farksızdır. Tablet modu sadece görüntüyü değiştirirken Emülatör direkt tablet gibi kullanmanızı da sağlar.

Cezai işlemlerle karşılaşacağınızı sanmıyoruz.

Author

Date

Category

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Popular Post

Latest News