Salı, Eylül 27, 2022
HomeBrawl StarsBrawl Stars Oyuncu Sayısı Güncel

Brawl Stars Oyuncu Sayısı Güncel

İlk olarak beta sürümüyle 2017 yılında karşımıza çıkan Brawl Stars’ın tam sürümüne geçmesi çok uzun sürmemişti. 12 Aralık 2018 günü tam sürümüyle oynanmaya hazır olan oyun Play Store’da listelendiğinden beri en çok sevilen oyunlar arasında gösterilmeye başlandı. Oyuncular tarafından çok sevilen oyun 9. sezonunu 2022 başında bitirecek.

Brawl Stars Oyuncu Sayısı Güncel
Brawl Stars Oyuncu Sayısı Güncel

Brawl Stars Oyuncu Sayısı Güncel

Bedava, hızlı, görsel olarak başarılı, kaliteli ve online bir oyun hayal edin. Evet, tabii çok fazla indirildi, çok fazla oynandı ve çok fazla sevildi. Supercell’in oyunu 2020 Avrupa’da en çok gişe hasılatı yapan oyunu oldu. Oyun yayımcısına 526 milyon USD kazandırdı. (Sadece 2020 yılında) Bu sayı da oyunun 2020 yılına kadar kazandığı toplam paranın yarısı kadar bir miktar.

İlginizi Çekebilir: Brawl Stars PC İndir

Brawl Stars Kaç Kişi Oynuyor?

2022 yılına ve onuncu sezona yaklaştığımız bu günlerde sadece Play Store’da 20.5 milyon oyuncu sayısına ulaşan Brawl Stars hiç durmadan, ivmelenmeye devam ediyor. Bu grafik daha ne kadar yukarı çıkabilir bilmiyoruz ama galiba oyunu oynamayan kalmayacak. Güncel sürümü 41.148 olan Brawl Stars 25.12.2021 tarihinde tüm platformlarda toplam 230 milyon indirme sayısını geçmiş durumda.

Oyun Profili: Brawl Stars

Author

Date

Category

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Popular Post

Latest News