Salı, Eylül 27, 2022
HomeBrawl StarsBrawl Stars Kartları - Oyun Kartları

Brawl Stars Kartları – Oyun Kartları

Brawl Stars’ı seviyoruz, Brawl Stars karakterlerini de seviyoruz… Hep duyduğumuz doksanlar çocuğu oyunları ile Brawl Stars’ı birleştirsek nasıl olurdu? Bir zamanın efsane futbolcu kartlarının yerini Brawl Stars Karakter Kartları almaya başladı bile. Daha fazla zaman kaybetmeyelim.

İlginizi Çekebilir: Brawl Stars Hesap Çalma

Brawl Stars Kartları

Brawl Stars oyun karakterlerinin kart oyunları satışa çıktı. Bilgisayar ve telefonda Brawl Stars oynamayı çok seviyoruz ama eminiz elimizde imkan olsa arkadaşlarımızın evinde, sokakta, yatağımızda da oynarız. Kart oyunlarına düşkünseniz ve Brawl Stars seviyorsanız bu kartları kesinlikle sevecek ve değerlendireceksiniz.

Kart oyunlarının artısı bize yaratıcılık imkanı vermeleridir.

Brawl Stars Kartları
Brawl Stars Kartları

Brawl Stars Kartları İle Neler Yapılabilir?

Brawl Stars karakter kartlarını almak istiyorsunuz ama ne yapacağınızı bilmiyorsunuz. Öyleyse haberiniz olsun, yıllar boyu futbolcu kartı biriktirmiş birinin yazılarını okuyorsunuz. Gelin neler yapabileceğimize bakalım.

  • Koleksiyon yapabilirsiniz. Günümüzde pek güncelliği kalmasa bile koleksiyonculuk çok tatmin edici bir aktivitedir.
  • Kartları savaştırabilirsiniz. Yeteneklerini biliyorsunuz. Bir kalem ve kağıt…
  • Masaüstü oyunu yaratabilirsiniz. Masaüstü oyunlarının %85’i yaratıcılıktan geçer. Kalan %15i bu kartların rahatlıkla doldurabileceğine inanıyoruz. Masaüstü oyun nedir, araştırmanızı ve denemenizi öneriyoruz.

Şimdilik aklımıza gelenler bunlar, farklı aktiviteleri bizimle paylaşabilirsiniz.

Brawl Stars Karakter Kartları Nereden Alınır?

Çoğu online satış sitesinde satışa sunulan Brawl Stars kartları ücretsiz olarak şimdilik alınamıyor. Yani sizler de ”güvendiğiniz” sitelerden kartları alabilirsiniz. Yakın zamanda kartların ücretsiz dağıtılacağı platformların olacağını düşünüyoruz ama henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Yapılan ilk resmi açıklamada sizleri aydınlatacağımızdan emin olabilirsiniz.

Hepsiburada Brawl Stars kartları için Buraya tıklayabilirsiniz.

Author

Date

Category

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Popular Post

Latest News