Salı, Eylül 27, 2022
HomeBrawl StarsBrawl Stars Karakter Çıkartma Taktiği

Brawl Stars Karakter Çıkartma Taktiği

Brawl Stars oyununu ne kadar çok sevdiğinizi biliyoruz, anlıyoruz ve size eşlik ediyoruz. Tüm bunların yanında karakter çıkartmak konusunda en az sizin kadar zorlanıyoruz. Sizler de daha kolay karakter çıkartmak istiyorsanız Brawl Stars Karakter Çıkartma Taktiği adlı konumuz tam size göre demektir.

Brawl Stars Karakterler Nasıl Çıkar?

Brawl Stars severler sorumuzun cevabını çoktan biliyordur. Karakterleri çıkartmak için oyun içi elmas satın alıp sandık açabilirsiniz. Özellikle Mega Sandıklar karakter çıkartma konusunda çok yardımcı olacaklardır. Elmas dışında etkinliklerden, günlük girişlerden, yeni modlardan sandık elde edebilirsiniz.

Sandıklardan sahip olduğunuz karakterleri güçlendiren ganimetler çıkar. Hangi karaktere çıkacağını kesin olarak bilemesek de sizin için en iyi karaktere çıkmasını umuyoruz. Karakter güçlendiren puanların yanında takılar yani oyundaki adıyla aksesuarlar da edinebilirsiniz. Buraya kadar gelen kısımda sandığımızda toplamda 5 adet öge bulunur. Mega sandığın minimum getirisi 5 ögedir.

Mega Sandık açılırken 6,7,8 rakamlarından birini ekranın sağ altında görüyorsanız heyecanlanmaya başlayabilirsiniz. Ya aksesuar kazandınız yada artık yeni karakterleriniz var. Belki de ikisi birden!

Uzun zamandır karakter çıkartamadıysanız taktiğimizi deneyebilirsiniz.

Sandığınız yok diye üzülmeyin. Diğer konumuz size ücretsiz sandıklar konusunda çok yardımcı olacak: Brawl Stars Ücretsiz Ödül Listesi

Brawl Stars Karakter Çıkartma Taktiği

Brawl Stars karakter çıkartma taktiği yüzde yüz çalışan bir taktik değildir. Oyuncular arasında konuşulan, denenen fikirlerdir. Ne yazık ki size garanti veremiyoruz ama kaybedecek bir şeyiniz yok. Hiçbir program indirmeden, ücret ödemeden, uzun videolar izlemeden taktiği deneyebilirsiniz. Şansımızı deneyelim;

  • Taktiği denemeye başlamadan önce ayarlar kısmının ekran görüntüsünü alın, dili değiştireceğimiz için sonrasında işinize yarayabilir.
  • Ayarlara gelin ve arkadaşlık isteklerini engelleyin.
  • Yine ayarlardan dili değiştirin. ( Örneğin Almanca yapabilirsiniz. )
  • Ayarlar kısmından çıkmıyoruz, hangi dile geçtiyseniz o konumu seçin ( Almanca seçtiyseniz Almanya )
  • Açacağınız sandıktan çıkma ihtimali olup sizde olmayan karakterleri seçin.
  • İçerik Üreticisine Destek Ol kısmına 17 yazın ve devam edin. ( Yanlış kod diyecektir, öyle bir kod yok. Tamama basın ve çıkın. )
Brawl Stars Karakter Çıkartma Taktiği
Brawl Stars Karakter Çıkartma Taktiği
  • İki önceki maddede seçtiğiniz karakterlere sondan başa doğru teker teker tıklayın.
  • Arkadaş ekle kısmına gelip oraya da #17 yazın. ( Yine öyle bir oyuncu bulamayacak, bu sefer tamama basmadan çıkın )
Brawl Stars Karakter Çıkartma Taktiği
Brawl Stars Karakter Çıkartma Taktiği
  • Hemen kutuları açın.

Umarız istediğiniz tüm karakterler ve aksesuarlar çıkmıştır. Taktiği denedikten sonra ayarlarınızı eski haline getirmeyi unutmayın, arkadaş canlısı olmakta fayda vardır.

Brawl Stars indirmek için Buraya tıklayabilirsiniz.

Author

Date

Category

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Popular Post

Latest News