Cuma, Aralık 9, 2022
HomeBrawl StarsBrawl Stars Giriş Yapılamadı Hatası

Brawl Stars Giriş Yapılamadı Hatası

Brawl Stars giriş yapılamadı hatası alan oyuncular için bir dizi çözüm derledik. Her çevrimiçi oyunda yaşadığımız hatalardan biri olan giriş yapılamadı hatası genellikle VPN, DNS veya sunucu kaynaklı olabiliyor. Hatanın çözümünü inceleyelim.

Brawl Stars Giriş Yapılamadı Hatası

Brawl Stars

Çok sayıda oyun modu bulunan Brawl Stars 3’e 3 oynanan bir savaş oyunudur. Üç dakika civarında süren savaşlar oyun temposunu ve tansiyonunu en yukarıya taşır.

Süper özellikleri olan onlarca farklı savaşçıyı önce tanıyoruz, oynuyoruz. Sonrasında savaşçılarımızı geliştiriyoruz.

 • Elmas Kapmaca (3’e 3)
 • Savaş Topu (3’e 3)
 • Hesaplaşma (Tek/Çift)
 • Ödül Avı (3’e 3)
 • Soygun (3’e 3)
 • Özel Etkinlikler
 • Şampiyonluk Mücadelesi

Yukarıda modlarını listelediğimiz Brawl Stars’ı denemeyen kalmamıştır. Eğer daha önce hiç oynamadıysanız bir kez olsun şans vermenizi umuyoruz ve Brawl Stars giriş yapılamadı hatası çözümüne geçiyoruz.

Brawl Stars Giriş Yapılamadı Hatası

Son zamanlarda internet ortamındaki yoğunluk online oyun severleri pek mutlu etmiyor. Dünya çapında yaşanan pandemi aslında hepimizin önem verdiği konularda ne kadar bilinçsiz ve hazırlıksız olduğumuzu bizlere gösterdi. En basitinden bakarsak internet hızını bile etkileyen evde kalma durumları son günlerde birçok oyunun da başını ağrıtıyor. Biz yine de sizlerden tekrar rica edelim, zorunda olmadıkça evlerimizden çıkmayalım. Çıkmak zorundaysak tedbiri elden bırakmayalım. Çünkü Brawl Stars Giriş Yapılamadı Hatası çözümü elimizde ama sağlık her zaman elimizde olamıyor. Yıllar sonra bu konuyu okuyup ”ne pandemisi” demek dileğiyle…

Brawl Stars özelinde sorunu VPN değiştirerek, DNS ayarı yaparak ve oyunu oynadığımız sistemin yeterli olup olmadığına bakarak çözemeye çalışacağız. Eğer aşağıda belirtilen çözüm yollarını sırasıyla takip ederseniz sorunu rahatlıkla ortadan kaldırabilirsiniz.

Brawl Stars Giriş Yapılamadı Hatası Çözümleri

Sizlere bu hatanın çözümünde yardım edebilmek için bulabildiğimiz tüm çözüm yollarını derledik. Farklı yöntemler biliyorsanız bizlerle paylaşabilirsiniz.

1-VPN Kullanmak

VPN kullanmak sizi internet kullanımının yoğun, yavaş olduğu bir bölge yerine başka bir bölgeden oyuna bağlayacaktır. Bu yöntem birçok sorunda çözüm olsa da internet yavaşlığına sebep olabilir.

 • En güvenilir VPN’i indirmek her zaman sorun olmuştur. Sizleri her zaman uyardığımız gibi yine uyarmak isteriz, bilmediğiniz yerlerden dosya transferi yapmayınız. Hem ücretsiz hem güvenilir VPN bulmak pek kolay değil, sizin için bu sorunu çözdük; Psiphon Pro.
 • Psiphon Pro’yu indirip kurduktan sonra uygulamayı açın, IP adresinizi istediğiniz bölgeye göre değiştirin.
 • VPN ile oyuna bağlanmak için geçmişinizden kurtulmanız lazım. Yani Google Play Store veya Apple Store geçmişimizi temizlemek için Brawl Stars’ı silin ve tekrar yükleyin.

Bu işlemleri doğru yaptığınıza eminseniz ve hala aynı hatayı alıyorsanız diğer çözüm yolları sizin için var.

DNS ayarlarınızı kontrol etmek istiyorsanız: DNS Ayarı Nasıl Değiştirilir?

2-Bağlantınızı Kontrol Etmek

Sorunun kullanıcı kaynaklı mı yoksa sunucu kaynaklı mı olduğunu anlamanın en kolay yollarından birisidir. Hep beraber öğrenelim;

 • Farklı bir internetten oyuna bağlanmayı deneyin.
 • Eğer sorunsuz giriş yapabiliyorsanız sorun kullanıcı yani siz kaynaklıdır. Bu durumda internet sağlayıcınız ile işetişime geçin.
 • Hala giriş yapılamıyor hatası alıyorsanız sorun yüksek ihtimalle sunucu kaynaklıdır, elinizden bir şey gelmez. Sunucularda problem varsa üzülmeyin, başka oyunlara şans verebilirsiniz; Clash Royale Sandık Rotasyonu Nasıl Yapılır?

Hala bir çözüme ulaşamadıysak cihazınızın yeterliliklerine göz atalım.

3-Cihazı Yeniden Başlatmak

Evet, kulağa biraz saçma geliyor ama çoğu Brawl Stars oyuncusu sorunu cihazı yeniden başlatarak çözdüğünü iddia ediyor. Yıllardır tam olarak anlayamadığımız yeniden başlatma yöntemi bizlere pek inandırıcı gelmese de hayat kurtarabiliyor. Denemeye değer.

4-Farklı Bir Cihaz Denemek

Cihazınızdaki sorunları fark etmenin en kolay yolu cihaz değiştirmektir. Cihazınızı değiştirin ve yeni cihaz özelliklerine göre kendi verilerinizi değerlendirin. Bu tip karşılaştırmalar birçok sorunun cihazınızla alakalı olup olmadığını anlamanızda çok faydalı olacaktır.

Hala sorunu çözemediyseniz çok büyük ihtimalle hata sunucu kaynaklıdır. Genellikle güncellemeler ve yeni eklenen şampiyonlar oyuna entegre edilirken ortaya çıkan bu hata birçok oyuncuyu olumsuz etkilemektedir. Fakat Brawl Stars ekibi sorun kendilerinde olduğunda sosyal medyalarını çok aktif kullanan bir yapıya sahip. Resmi sosyal medya hesaplarını takibe aldığınız taktirde hatanın ne zaman düzeleceği, neden kaynaklandığı gibi sorulara anında ulaşabilirsiniz.

Brawl Stars iOS Sistem Gereksinimleri

Örneğin iPhone 4S, iPod Touch 5. Nesil, iPad 2 ve iPad Mini’de RAM yetersizdir. Brawl Stars için istediğiniz performansı alamayabilirsiniz.

 • 1 GB RAM
 • iOS 9 ve üstü
 • iPhone 5 ve sonrası
 • 640 x 960 ekran çözünürlüğü

Önerilen değerleri sizlerle paylaştık ama listemiz bu değerlerin altında oyun asla çalışmayacağı anlamına gelmez. Daha düşük sistemler Brawl Stars oyununun düzgün çalışması için yeterli değildir.

Brawl Stars Android Sistem Gereksinimleri

Android için 0.5 RAM yeterli gibi gözükse de önerilen RAM yine minimum 1 GB’dır.

 • 0.5 GB RAM
 • Android OS 4.1 ve üstü
 • 800×480 ekran çözünürlüğü

Yazımızda Brawl Stars giriş yapılamadı hatası çözümünü anlattık. Hata çözüldüyse yeni karakterlerden mahrum kalmayın, Brawl Stars Fang‘ı sizler için değerlendirdik.

Author

Date

Category

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Popular Post

Latest News