Salı, Eylül 27, 2022
HomeBrawl StarsBrawl Stars Fang

Brawl Stars Fang

Brawl Stars Fang, büyük kitleye sahip olan Brawl Stars oyununun yeni karakteri olarak duyuruldu. Henüz hakkında bilinmeyen çok şey olmasına rağmen bu yazıda Fang hakkında bilinenleri ve gözden kaçanları inceleyeceğiz. Brawl Stars Fang kimdir?

İlginizi Çekebilir: Clash Royale Sandık Rotasyonu Nasıl Yapılır?

Brawl Stars Nedir?

Sevenlerinin karşısına 15 Haziran 2017 de çıkan Supercell şirketi oyunu ilk çıkarttığından beri doğru yolda ilerliyor. Beta sürecinden başlayarak amacı hızlı ve tempolu oyun keyfi olan şirket 12 Aralık 2018 tarihinde oyunun tam sürümünü yayınladı. Teknik detayları incelemeye devam edelim;

Oyun hakkında yeterli bilgiye sahip olduysak yeni karakterimize geçelim.

Brawl Stars Fang

Brawl Stars Fang
Brawl Stars Fang

Şimdilik oynayamadığımız ama yeni sezonda, yani çıktığında oynamaktan vazgeçemeyeceğimiz yeni karakterimiz, Fang. Kendisi 10. sezon için topluluğa bir hediye niteliğinde. Gelin hep beraber Fang’in özelliklerini inceleyelim.

Saldırı

Fang dövüşçü bir karakter. Yani saldırmak için silahı kendisi. Yakın dövüşçü olan Fang saldırı komutu verildiğinde yakın menzile bir tekme savuruyor. Bu tekme ile üzerinize gelen düşmanları rahatlıkla alt edebilirsiniz. Eğer tekme bir rakibe isabet etmezse, hepimizin top oynarken yaşadığı gibi, Fang’in çizmeleri ayağından çıkıyor ve nişan alınan yöne doğru uçuyor. Üzülmeyin gidip çizmeleri almak zorunda değilsiniz çünkü çizmeler negatif bir yetenek değil tam tersine rakibinizi üzecek bir yetenek. Fang çizmeleriyle menzilli bir saldırı yapar. Çizmeler rakibe çarparsa hasar verir. Çizmelerin hasarı tekme hasarından daha azdır.

Ulti

Fang düz bir hatta ilerler ve yol boyu düşmanlarına hasar verir. Bu yetenek iptal edilemez, en azından öyle tahmin ediyoruz.

Hikaye

Arkadaşımız Fang’in hayali dövüş sanatları filmlerinde oyuncu olmak ama bırakın oyuncu olmayı figüran bile olmamış. Fang hayallerine ulaşmak için elinden gelen her şeyi yaparken film sektörüne yakın olmak için bir sinemada çalışıyor.

Brawl Stars Fang Hakkında Bilinmeyenler

Fang hayelleri ve idealleri olan bir karakter. Tam da bu yüzden başaramadığı hayaline yakın olmak için bazılarına komik gelen bir sektörde çalışıyor. Amacı film yıldızı olmakken kendisi sinemada yer gösteriyor ama yer gösterenler arasında bir yıldız olduğu kesin. Fang’in yüksek hayal gücü çizme fırlatma saldırısında gözümüze tekrar çarpıyor.

Karakterimizin oyun içi konuşmaları ve fiziksel özellikleri paylaşılmadı. Oyunun sosyal medya hesaplarını takip etmek sizi güncel tutacaktır. Görüşlerimiz bu şekilde, biz Fang’i sevdik. Umarız sizler de severek oynarsınız.

Author

Date

Category

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Popular Post

Latest News