Cuma, Aralık 9, 2022
HomeBrawl StarsBrawl Stars Çöktü Mü?

Brawl Stars Çöktü Mü?

Bu yazıyı okuyabiliyor ama oyuna bağlanamıyorsanız ortada bir sorun var demektir. Milyonlarca oyuncunun oynadığı Brawl Stars bu kalabalık topluluk sayesinde çok seviliyor. Fakat kalabalığın bazı olumsuz tarafları da var, oyuncuların korkulu rüyası sunucu problemleri. Brawl Stars çöktü mü? Eğer oyuna giremiyorsanız siz de binlerce oyuncu gibi bu sorunun cevabını arıyorsunuz demektir.

Oyununuzun güncel olduğundan, kullandığınız cihazın güncel olduğundan eminseniz ve bu yazıyı rahatlıkla okuyabilecek bir bağlantıya sahipseniz sunucularda problem var demektir. Planlı bir bakım çalışması yada güncelleme yoksa problem yayımcıdan kaynaklanıyor demektir.

Brawl Stars Çöktü Mü?
Brawl Stars Çöktü Mü?

Brawl Stars Çöktü Mü?

Evet, Brawl Stars sunucularına şuanda bağlanılamıyor. Daha önce söylediğimiz gibi Supercell tarafından bağlantı sorunları öncesinde bir açıklama yapılmaması hatalın planlı olmadığını gösteriyor. Problemin sunucu kaynaklı olduğunu ve planlanmamış bir hata olduğunu düşünüyoruz.

İlginizi Çekebilir: Brawl Stars Karakterleri

Brawl Stars Ne Zaman Açılır?

Supercell tarafından konu hakkında henüz bir açıklama gelmedi. Sadece resmi Twitter hesaplarından durumun farkında olduklarını ve düzeltmeye çalıştıklarını söylediler. Gerçekten büyük bir problem yoksa plansız bakımlar 1 saatten fazla sürmez.

Sunucu Kaynaklı Problem Yoksa Ne Yapılabilir?

Sorunun sunucudan kaynaklanmadığını düşünüyorsanız veya sorun çözüldükten sonra hala oyuna giriş yapamıyorsanız neler deneyebileceğinize bakalım.

  • İnternet sağlayıcınızı kontrol edebilirsiniz.
  • Emülatör kullanıyorsanız programın güncel olup olmadığına bakabilirsiniz.
  • Başka bir cihazdan giriş deneyebilirsiniz.
  • Sorunun sizden kaynaklı olduğuna eminseniz oyunu silip tekrar yüklemeyi deneyebilirsiniz.
  • Çerezleri temizleyip cihazınızda alan açabilirsiniz.

Problemin çok uzamadan ortadan kalkmasını bekliyoruz. En hızlı şekilde oyuna girmeniz ve bol bol eğlenmeniz dileğiyle. Gelen açıklamalar ışığında sizleri aydınlatmaya devam edeceğiz.

Author

Date

Category

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Popular Post

Latest News