Cuma, Aralık 9, 2022
HomeAmong UsAmong Us Haritası Ve Tüm Lokasyonlar

Among Us Haritası Ve Tüm Lokasyonlar

Among Us haritası ve tüm lokasyonları adlı konumuza Among Us oyunundan bahsetmeden başlamak olmaz. Among Us, 15 Haziran 2018’de yayımlandığında ne kadar büyük bir pazarın kalbinin attığı oyun olacağını henüz kimse bilmiyordu. InnerSloth tarafından yayımlanan oyun, türünü o kadar sevdirdi ki, arkasından gelen birçok başarılı oyuna ilham kaynağı oldu. Oyuncuların severek oynadığı Among Us, Epic Games ile ücretsiz olmuştu. Epic Games ücretsiz oyunlarını kaçırmamak için Epic Games ücretsiz oyunlar konumuzu takip edebilirsiniz.

Among Us, klasik bir vampir köylü oyunudur. Görev yapamaya çalışan takım arkadaşlarını engellemekle görevli iki veya üç hain vardır. Masum oyuncular aralarına sızan hainleri bulmaya çalışırlar. Olay örgüsü ve gözlem ile tahmin edilen oyuncular oyundan ihraç edilir. Umarız masum bir arkadaşınızı ihraç etmemişsinizdir.

Among Us Haritası Ve Tüm Lokasyonlar
Among Us Haritası Ve Tüm Lokasyonlar

Among Us Haritası Ve Tüm Lokasyonlar

Among Us haritası ve tüm lokasyonlarını bilmek oyunu oynarken çok ama çok önemlidir. Hainler görev yapamadıkları için diğer oyuncular tarafından boş boş gezerken göründüklerinde çok dikkat çekerler. Hainlerin de görev yapıyormuş gibi davranmaları gerekir. Bu taklidi yapmak için görevlerin nerelerde olduğunu öğrenmeniz lazım.

Vent çıkışları, girişleri de hem masumlar hem de hainler için çok önemlidir. Gelin Among Us Haritası ve Tüm Lokasyonlarına göz atalım;

  • Görev Yerleri: Masum oyuncuların görevlerini alıp, yaptıkları yerlerdir. Oyundan oyuna değişmezler ama görevler oyunculara rastgele verildiği için her görevi yapmanız gerekmemektedir.
  • Düzeltme Yerleri: Hainlerin bozduğu, bozabileceği yerleri tamir edeceğiniz lokasyonlardır. Genellikle en az iki masum aynı anda yapmanız gerekir.
  • Vent Giriş-Çıkışları: Ventlerin hepsi birbirine bağlı değildir. Sadece kırmızıyla işaretlediğimiz yollarda ventler arası geçiş yapabilirsiniz. Ventten çıkarken etrafınıza baktığınızdan emin ol.
  • Kamera Görüş Açıları: Kamera odasında olan bir oyuncunun kameralar arası geçiş yaparken görebileceği alanlardır. Bu alanlarda hainliğinizi kullanmaktan kaçınmanızı öneriyoruz.

yukarıda sizlerle paylaştığımız liste ile Among Us haritasında ve tüm lokasyonlarını kolaylıkla öğrenebilir ve haritada gördüğünü yerlerin anlamını anlayabilirsiniz.

Among Us Harita İsimleri

Among Us oyunundaki haritaların isimleri şu şekildedir; Skeld, MIRA HQ ve Polus. Sizinle paylaştığımız harita oyuncular tarafından en çok sevilen ve oynanan harita olan Skeld haritasıdır. Skeld haritası aynı zamanda oyunun ilk çıktığında sahip olduğu tek haritadır.

Among Us Kaç Tane Harita Var?

Among Us oyununda güncel olarak toplam üç harita var. Gelen güncellemeler ile beraber hem karakter özellikleri hem de harita sayısı değiştiği için her geçen gün bu sayının artması muhtemel. Yeni Among Us haberlerinden mahrum kalmamak için TopWordy’i takip etmeye devam etmelisiniz.

Author

Date

Category

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Popular Post

Latest News